Cennik

Cena miejsca hotelowego w budynku ogrzewanym z kojcami wewnętrznymi – 30zł
Cena miejsca w kojcu zewnętrznym – 25zł

Dla pieska należy dostarczyć własne wyżywienie, gdyż zmiana diety może wpłynąć niekorzystnie na jego samopoczucie. Przestrzegamy omówionych wcześniej indywidualnych zaleceń żywieniowych. Nie ma również problemu z podaniem psu zaleconych leków i suplementów, jeżeli jest taka potrzeba.
Dla stałych klientów oraz dla piesków pozostających powyżej miesiąca – mamy rabaty.
Hotel jest całodobowy, psiaki można przywozić i odbierać w każdy dzień tygodnia między 7.00 – 21.00. Prosimy jednak o uszanowanie naszego czasu i o wcześniejsze powiadomienie o przyjeździe, a także o pilnowanie ustalonej wcześniej godziny odbioru pieska.Prosimy zabrać ze sobą:

services icon
Szczepienie przeciw wściekliźnie.

Szczepienie na wściekliznę . Aktualne szczepienie na wściekliznę – zaświadczenie, książeczkę lub paszport wraz z informacją, w której przychodni weterynaryjnej aktualnie leczony jest Wasz pupil.

services icon
Zabezpieczenie przeciw kleszczom.

Prosimy o zabezpieczenia psa przed przyjazdem – kroplami lub obrożą antykleszczową dostępną w każdym sklepie zoologicznym lub u lekarza weterynarii.

services icon
Obroża

Pies powinien mieć na sobie dobrze dopasowaną obrożę lub szelki.
Nie lubimy kolczatek – zwłaszcza w okresie zimowym.

services icon
Zabawka lub posłanie

Mile widziane są ulubione zabawki psiaka, jego posłanie lub koc. Sprawi to, że będzie on mniej zestresowany rozłąką z właścicielami.